Gittikleri Düğünlerde Olayların İpinin Ucu Kaçınca Ne Yapacaklarını Şaşıran 15 Kişi

Düğünler aylar öncesinden planlanmaya başlıyor ve genelde her şey yolunda gidiyor. Ama bazı durumlar var ki hiç beklemediğiniz şeyler oluyor. Gittikleri düğünlerde hiç beklenmedik şeylerle karşılaşan 15 kişi hikayesini anlatmış?

Kaynak: https://www.boredpanda.com/messed-up-…

1. “Gelin çok utangaç olduğu için ilgi odağı olmaktan rahatsız olduğunu ama kocası için gelinlik giymek istediğini söylemiş. Arkadaşları da eğer gelin giyerse gelinlik giyeceklerine söz verince yedi kişinin gelinlik giydiği bir düğün oldu.”

2. “Damat gelinin pastayı gelinin yüzüne geçirdi, babası onu hemen dışarı çıkardı ve tek duyduğumuz bir gümbürtü oldu. Bir süre sonra baba içeri geri girdi.”

3. “Gelin herkese bir sürprizi olduğunu söyledi ve bir video oynatmaya başladı. Bir yıl önce gizlice evlenmişler ve bunu sadece 2 kişi biliyormuş. Herkesten saklamışlar, aileleri bile bilmiyormuş. Videonun sonunda gelin kameralara döndü ve “Sürpriz, birinci yıl dönümümüzdesiniz” dedi.”

4. Nikahta “itiraz eden var mı” kısmında bir şimşek çaktı. Damat 2 ay sonra gelini aldatırken yakalandı.

5. “Gelinin arkadaşı çiçeği yakalamak için çabalarken direkt düğün pastasına girdi.”

6. “Damat ve arkadaşı sarhoştu, kavga etmeye başladılar. Polisler çağrıldı ve damat 1.80 boyundaki polisi ile kavgayı kazanacağına karar verdi. Diğer iki memuru tekmeledikten sonra onu kelepçelemek zorunda kaldılar. “

7. “Gelinin arkadaşı düğün sırasında geline damattan hamile olduğunu söyledi, bu da damadın şimdi gelinin arkadaşıyla evlendiği ve eski eşinin de ona, tahmin ettiğiniz gibi, damadın çocuğuna hamile olduğunu söylediği BİR SONRAKİ düğüne yol açtı.”

8. “Evlenen çift muhafazakardı ama damat 20’li yaşlarında din değiştirmişti. Bu nedenle gelin bakireyken damat bakir değildi. Önemli bir şey değil ancak damadın arkadaşlarının her biri konuşmaları sırasında bu konuyu gündeme getirdiler. Gerçekten iğrençti.”

9. “Gelin çok içtikten sonra acil yardım ekibi tarafından götürüldü.”

10. “Gelin dini inançlar yüzünden evlenmek zorunda olduğu için ağlıyordu. Damat kadının ortalıkta bile olduğunu fark etmeden dans ediyordu. Yıllar sonra damatla karşılaştım dört çocukları olmuş, hala evlilermiş.”

11. “Alman çoban köpeklerinin düğüne katılmasını istemişler. Gelinin yanına geldi ve tuvaletini yaptı.”

12. “Gelinin babası ve üvey annesinin içeri girip her şeyi bozmamalarını sağlamak için özel güvenlik tuttukları bir düğüne katıldım. Güvenlik içeri girmelerini engelledikten sonra sanırım arabada sarhoş olmaya karar verdiler, sonra geri geldiler ve boş içki şişeleriyle güvenlik görevlilerini dövmeye başladılar.”

‘Düğünden önce damadın ailesinin paranoyak, bencil olarak nitelendirdiğini ve babasını davet etmesi gerektiğini söylediklerini duydum. Belli ki onunla daha önce hiç tanışmamışlardı…’

13. “Bir akrabam evlendi. Annesi törenden birkaç hafta önce vefat etmişti. Dul babası düğüne yeni kız arkadaşıyla geldi ve kız arkadaşının üzerinde ölen annesinin kıyafetleri vardı.”

‘Annesinin düğün için seçtiği elbiseyi, ayakkabılarını ve takılarını kullanmıştı. Tüm ailemiz şok oldu. Bütün günü gördükleri herkese, rahmetli eşi ve yeni kız arkadaşının aynı bedeni paylaşmasının ne kadar mutlu bir tesadüf olduğunu, bunu kullanmamanın utanç verici olacağını anlatarak geçirdiler.’

14. “Evsiz bir adam düğün başlamadan önce geldi ve düğün sırasında soyunma odasından çantamı çaldı. Adam çantamla birlikte olay yerine geri döndü, ancak onu aradığımızı fark edince kaçtı.”

‘Babam smokini ve şık ayakkabılarıyla adamın peşine düştü ve istemeden de olsa onu olay yerine gelen polislere doğru sürükledi. Adamın aile içi şiddetten bir sürü arama emri olduğu ortaya çıktı ve hapse girdi.’

15. “Kız kardeşimin düğününde üvey annemiz gelinin arkadaşlarının ne giyeceğini öğrenmişti, küçük kızına da aynı elbiseden aldı ve kızını fotoğraflara itmeye devam etti. Fotoğrafçı bile ona durmasını söyledi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x