Gösterişli Nişan Yüzüğünden, Nişanlısına: Evliliğe Adım Atan Demi Lovato’nun Paylaşımı Düşman Çatlattı

Şarkıları kadar kendisinden de bahsettiren Amerikan’nın ünlü isimlerinden biri olan Demi Lovato aşk hayatıyla sık sık magazin gündeminde olan bir isim. Demi Lovato geçtiğimiz gün sevenleriyle nişanlandığı haberini paylaştı. Detaylar içeriğimizde…

Kaynak: https://people.com/demi-lovato-engage…

Küçüklüğünden beri ekranlarda gördüğümüz ve şarkılarını medyada kazandığı popülariteyle duyuran ünlü şarkıcı Demi Lovato’yu çoğumuz tanıyoruz.

Magazin gündemine sık sık oturan bu isim çoğunlukla vücudu, sağlık sorunları ve aşk hayatıyla dikkat çekiyor.

Çok konuşulan fiziği, paylaşımları, kıyafetleri ve sürekli değişen tarzıyla ilgi toplayan bir şarkıcı Lovato.

Kariyerine küçük yaşlarda başlayan ismin aşk hayatına da o yıllardan beri şahit oluyoruz, kendisi genelde çalkantılı ikili ilişkileriyle tanıdığımız bir ünlü.

Uyuşturucu bağımlığı, psikolojik sorunları ve fiziğine yapılan yorumlar derken bir çok şekilde adını duyduğumuz Demi Lovato bu sefer de aşkı bulduğu iddialarıyla gündeme düşmüştü.

“Aramızda çok büyük bir çekim var ve birlikte çok eğleniyoruz” diye anlattığı Jordan Lutes ile karelerini sık sık sosyal medya hesabında paylaşıyor ünlü şarkıcı.

İkili 2022 yılının başında bir şarkı vesilesiyle tanıştığını ve o günden beri sağlam adımlarla ilerlediklerini açıklamıştı. İşte o aşk dolu karelerden bazıları..

?

?

?

?

Lovato, geçtiğimiz Cumartesi günü müzisyen erkek arkadaşı Jordan Jutes’ Lutes’in romantik evlenme teklifine “evet” dedi ve haberi sevenleriyle playlaştı.

‘Aşkım, seninle evleneceğim için çok heyecanlıyım… Seninle geçirdiğim her gün bir rüyanın gerçekleşmesi gibiydi ve seni sonsuza dek sevmek ve bağrıma basmak için sabırsızlanıyorum. İşte hayatımızın geri kalanı. Seni seviyorum bebeğim ?’ notunu ekledi.

Lovato’nun armut şeklindeki elmas tek taş yüzüğünün büyüklüğü göz kamaştırdı ve ilgi topladı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x